Akcje reklamowe

Realizujemy kampanie reklamowe na terenie Świebodzina i okolic mające na celu rozpropagowanie marki, wzrost sprzedaży, wzrost świadomości danego produktu, usługi, itp. wprowadzenie produktu na rynek.

 

Formy reklamy które proponujemy naszm klientom są przygotowane tak by jak najlepiej dotrzeć do największej ilości odbiorców i pozostać w ich świadomości.

  W ofercie: kolportaż ulotek / plakatowanie / banery reklamowe rozmieszczone nad "ruchliwymi" ulicami w centrum miasta / reklama internetowa.
Emisja spotow reklamowych:
- ekran led 8 m2 Poznanska-Laki Zamkowe,
- 3 monitory (50 cali) w CH Tesco,
- 6 monitorów w przychodniach ZPU Postep.

 


DigitalAgencja studio reklamy jest firmą, którą tworzy zespół młodych, doświadczonych profesjonalistów z zakresu akcji reklamowych. Stale rozwijamy się, aby dzięki naszej wiedzy i kompetencji oferować naszym Klientom usługi najwyższej jakości. Dążymy do pełnego zadowolenia naszego Klienta, dlatego poświęcamy maksimum naszej energii aby osiągnąć ten cel.

Świadczymy usługi dla klientów z całej Polski oraz klientów lokalnych z woj. lubuskiego, zwłaszcza z takich miast i okolic: Świebodzin, Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski, Sulechów, Międzyrzecz, Zbąszyń, Babimost, Wolsztyn, Grodzisk Wielkopolski, Kargowa, Krosno Odrzańskie, Sulęcin, Słubice, Międzychód, Żary, Żagań i wiele innych. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych naszą ofertę do wizyty w naszej siedzibie w Świebodzinie lub spotkania z naszym przedstawicielem w Twojej firmie.