System Zarządzania Treścią

    System zarządzania treścią (ang. Content Managment System - CMS jest aplikacją internetową pozwalającą na łatwą aktualizację, tworzenie czy rozbudowę serwisu www przez osoby nie mające specjalistycznej wiedzy informatycznej.

   Stworzony przez nas autorski CMS Goliat dostosowujemy do indywidualnych potrzeb klienta. Możemy go dołączyć do każdej z wykonywanych przez nas stron. Zaletą naszego systemu jest przechowywanie zawartości w sposób podobny do popularnych systemów operacyjnych - w folderach - dzięki temu edycja strony jest czynnością bardzo intuicyjną.

W naszej ofercie również:
- Hosting i administracja
- Rejestracja domen
- E-marketing
- E-mailing

  Główne atuty stosowania CMS Goliat:

Niezależna administracja panelu CMS nie wymaga specjalistycznej wiedzy z zakresu technik programowania np. w HTML - kodzie  strony internetowej. Wystarczy przeciętna znajomość obsługi komputera aby sprawnie i bezproblemowo korzystać z funkcji systemu CMS.

Dostęp z każdego miejsca po zalogowaniu do panelu klienta poprzez przeglądarkę internetową.

Brak dodatkowych nakładów związanych z zleceniem zrobienia zmian na stronie internetowej - praktycznie większość zmian możesz wprowadzić samodzielnie.

Oszczędność czasu - wszelkie zmiany dotyczące treści, zdjęć dokonujesz sprawnie i szybko w dogodnym dla Ciebie momencie.

Szybka aktualizacja oferty produktowej - w szczególności użyteczna dla sprzedających w Internecie, posiadających duży asortyment produktów.

Ciągła kontrola zawartości w Twoim serwisie internetowym.

Możliwość rozwinięcia kokpitu CMS o nową funkcjonalność oraz moduły.

Pomoc techniczna świadczona przez naszych programistów dla CMS Goliat


Strony i sklepy Internetowe - Codziennie miliony ludzi wykorzystuje Internet w poszukiwaniu potrzebnych im towarów bądź usług. Czynność ta stała się już standardem, Internet jest bowiem najkrótszą drogą w kontaktach klient - sprzedawca, czy producent - kooperant.

W naszej ofercie - strony www / sklepy / portale internetowe / CMS System zarządzania treścią / pozycjonowanie stron internetowych / banery reklamowe flash i java script / szablony Allegro / systemy zarządzania relacjami z klientem – newslettery / hosting i administracja / statystyki odwiedzin / rejestracja domen / papeteria e-mail / wizytówki firmowe w internecie.

DigitalAgencja studio reklamy jest firmą, którą tworzy zespół młodych, doświadczonych profesjonalistów z zakresu projektowania i tworzenia stron internetowych. Stale rozwijamy się, aby dzięki naszej wiedzy i kompetencji oferować naszym Klientom usługi najwyższej jakości. Dążymy do pełnego zadowolenia naszego Klienta, dlatego poświęcamy maksimum naszej energii aby osiągnąć ten cel.

Świadczymy usługi dla klientów z całej Polski oraz klientów lokalnych z woj. lubuskiego, zwłaszcza z takich miast i okolic: Świebodzin, Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski, Sulechów, Międzyrzecz, Zbąszyń, Babimost, Wolsztyn, Grodzisk Wielkopolski, Kargowa, Krosno Odrzańskie, Sulęcin, Słubice, Międzychód, Żary, Żagań i wiele innych. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych naszą ofertę do wizyty w naszej siedzibie w Świebodzinie lub spotkania z naszym przedstawicielem w Twojej firmie.