Reklama na monitorach

 

Reklama na monitorach  -  Nasza firma proponuje państwu emisję dynamicznych spotów reklamowych na ekranach LCD umieszczonych w holu największego centrum handlowego w Świebodzinie a także w trzech przychodniach „ZUM Postęp”.

 

Spoty reklamowe pokazywane w atrakcyjnej formie spotykają się z dużym zainteresowaniem odwiedzających centrum handlowe a także pacjentów przychodni, co jest gwarantem dotarcia do dużej rzeszy potencjalnych klientów państwa firmy.

 

CH TESCO - Pobierz cennikpobierz pdf
Trzy ekrany LCD o wielkości 50 cali znajdują się tuż przy wyjściu a także przy kasach. (35 000 średnia miesięczna ilość odwiedzających )
- ekspozycja ulotek reklamowych w specjalnie przygotowanych
  stojakach przy ekranach,

godziny emisji 7.00 – 22.00, maksymalna liczba spotów – 15, długość spotu 20 sekund.

Promocyjna oferta łączona LED i TESCO - Pobierz cennikpobierz pdf


 

Przychodnie ZUM Postęp  - Pobierz cennikpobierz pdf
- Strzelecka 3 ekrany LCD (2000 pacjentów miesięcznie)
- Luzyckie 3 ekrany LCD (1100 pacjentów miesięcznie)
- Matejki 1 ekrany LCD (1300 pacjentów miesięcznie)

godziny emisji 8.00 – 17.00, maksymalna liczba spotów – 15, długość spotu 20 sekund
 

 


DigitalAgencja studio reklamy jest firmą, którą tworzy zespół młodych, doświadczonych profesjonalistów z zakresu reklamy na ekranach led i monitorach. Stale rozwijamy się, aby dzięki naszej wiedzy i kompetencji oferować naszym Klientom usługi najwyższej jakości. Dążymy do pełnego zadowolenia naszego Klienta, dlatego poświęcamy maksimum naszej energii aby osiągnąć ten cel.

Świadczymy usługi dla klientów z całej Polski oraz klientów lokalnych z woj. lubuskiego, zwłaszcza z takich miast i okolic: Świebodzin, Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski, Sulechów, Międzyrzecz, Zbąszyń, Babimost, Wolsztyn, Grodzisk Wielkopolski, Kargowa, Krosno Odrzańskie, Sulęcin, Słubice, Międzychód, Żary, Żagań i wiele innych. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych naszą ofertę do wizyty w naszej siedzibie w Świebodzinie lub spotkania z naszym przedstawicielem w Twojej firmie.